stolicky

Záhradný stôl z masívu

stol z masivu

 

Záhradné oslavy alebo aj rodinné posedenie v záhrade už nemusí byť len predmetom amerických filmov. Už sa to aj pre vás môže stať skutočnosťou a vďaka záhradnému nábytku tak dopriať vašej záhrade život, nový dizajn a sebe pohodu a príjemné chvíle.

Srdcom každého záhradného nábytku je záhradný stôl. Práve záhradný stôl dokáže zjednotiť blízkych a aj tým upevňovať vzťahy a rodinné putá. Elegantný záhradný stôl vyrobený z kvalitného masívneho dreva dokáže upútať už na prvý pohľad. Vďaka kvalitnému drevu ako je dub, či smrek bude váš záhradný stôl pôsobiť na dotyk veľmi príjemne, no na pohľad bude elegantným a hlavne pevným kusom nábytku.

stol z masivu

 

Vďaka kvalitným moridlám tak vy sami navrhnete sfarbenie vášho záhradného stola a dokonale a hlavne jednoducho doladíte k ostatným kusom záhradného nábytku. Záhradný stôl vďaka rôznej dĺžke a veľkosti sa dokonale bude hodiť do každej záhrady. Vybrať si môžete, či už z okrúhlych stolov alebo z obdĺžnikových stolov. Vyberte si kvalitný záhradný stôl pri ktorom sa s láskou budete stále častejšie stretávať so svojimi blízkymi. Do kvality sa rozhodne oplatí investovať, záhradný stôl vyrobený z masívneho dreva ním rozhodne je.

zp8497586rq

Navštivte nás

Zahradny nabytok

 

Záhradné sedenie 

Záhradné sedenie

Drevený záhradný nábytok

Záhradný nábytok predstavuje súčasť každej záhrady. Dokonale dokáže doplniť jej architektonický vzhľad a svojim majiteľom ponúknuť priestor na relax počas príjemných letných dní. Keďže záhradný nábytok je nábytok, ktorý musí odolávať vonkajším vplyvom ako sú slnko, dážď, sneh je potrebné vyberať dôsledne. Materiál, z ktorého sa záhradný nábytok vyrába predstavuje kľúčovú úlohu, ktorá následne ovplyvňuje jeho dizajn, potrebnú starostlivosť a samozrejme aj jeho trvácnosť. Práve z tohto dôvodu je lepšie staviť na kvalitnejší materiál, ktorý vám dokáže vydržať aj desaťročia.

Drevený záhradný nábytok je azda najpopulárnejšou voľbou záhradného nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi vkusný a mimoriadne odolný aj vo vonkajšom prostredí. Medzi najbežnejšie dreviny patrí borovicový a dubový masív.

Borovicové drevo je vo svojej podstate považované za mäkké drevo. Práve vďaka tomu je aj výroba borovicového záhradného nábytku jednoduchšia a tým aj cenovo dostupnejšia širšej skupine ľudí.

Dubový masív je tvrdé drevo. Drevený záhradný nábytok z dubového masívu je podstatne odolnejší voči vonkajším vplyvom ako aj voči tlaku. Dubový záhradný nábytok pôsobí už na prvý pohľad veľmi vkusne a luxusne. Cenovo sa však pohybuje v tej vyššej kategórií.

Keď sa povie drevený záhradný nábytok takmer každý si predstaví klasický stôl a stoličky. Sortiment záhradného nábytku však ponúka podstatne viac. Základom je záhradný stôl z masívu. Tento stôl si však môžete vybrať v rôznych veľkostiach ako aj tvaroch. Už to nie sú len klasické obdĺžniky, ale aj okrúhle stoly poprípade stoly v tvare šesťuholníka. Pri dlhých obdĺžnikových stoloch sa odporúčajú na sedenie záhradné lavice. Vedia lepšie kopírovať dĺžku stola a súčasne dokážu poskytnúť viac priestoru na sedenie. Všetko je však vecou vkusu a tak vaše sedenie si môžete doplniť o vkusné záhradné stoličky ako aj pohodlné masívne kreslá.

Vyberte si aj vy kvalitný drevený záhradný nábytok. Oslovte samotného výrobcu a získajte ho za rozumnú cenu.

Go to top