stolicky

Záhradné lavice

Zahradna lavicka

 

Záhrada plná pohody a radosti, pokoja a lásky, rodiny a dobrých priateľov. Aj takto môže pôsobiť práve vaša záhrada. Vďaka záhradnému nábytku, ktorý dokáže zjednocovať všetky tieto spomínané veci aj vaša záhrada dokáže získať nové čaro.

 

Základom záhradného nábytku sú záhradné lavice. Záhradné lavice z kvalitného dreva dokážu dodať vášmu záhradnému posedeniu nový rozmer a dizajn. Záhradné lavice vyrobené z najkvalitnejších a skutočne veľmi tvrdých drevín ako napríklad dub alebo aj smrek vzbudia dojem luxusu už na prvý pohľad. Podľa širokej škály drevín, z ktorých je záhradná lavica vyrobená sa následne odvíja aj jej farba. No nie vždy je to podmienkou.

lavica1

Pomocou prvotriednych moridiel a kvalitných farieb si už vy sami navrhnete sfarbenie vašej záhradnej lavice. Pri výbere záhradných lavíc klaďte dôraz na jeho dĺžku, šírku a výšku. V prvom rade si záhradné lavice musíte vy prispôsobiť vášmu pohodliu. Záhradné lavice z kvalitného masívne dreva dodajú luxus vašej záhrade, umocnia pocit pohody pri záhradných oslavách, tak prečo si nedopriať kvalitu, ktorá vás bude sprevádzať dlhé roky.

zp8497586rq

Navštivte nás

Zahradny nabytok

 

Záhradné sedenie 

Záhradné sedenie

Drevený záhradný nábytok

Záhradný nábytok predstavuje súčasť každej záhrady. Dokonale dokáže doplniť jej architektonický vzhľad a svojim majiteľom ponúknuť priestor na relax počas príjemných letných dní. Keďže záhradný nábytok je nábytok, ktorý musí odolávať vonkajším vplyvom ako sú slnko, dážď, sneh je potrebné vyberať dôsledne. Materiál, z ktorého sa záhradný nábytok vyrába predstavuje kľúčovú úlohu, ktorá následne ovplyvňuje jeho dizajn, potrebnú starostlivosť a samozrejme aj jeho trvácnosť. Práve z tohto dôvodu je lepšie staviť na kvalitnejší materiál, ktorý vám dokáže vydržať aj desaťročia.

Drevený záhradný nábytok je azda najpopulárnejšou voľbou záhradného nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi vkusný a mimoriadne odolný aj vo vonkajšom prostredí. Medzi najbežnejšie dreviny patrí borovicový a dubový masív.

Borovicové drevo je vo svojej podstate považované za mäkké drevo. Práve vďaka tomu je aj výroba borovicového záhradného nábytku jednoduchšia a tým aj cenovo dostupnejšia širšej skupine ľudí.

Dubový masív je tvrdé drevo. Drevený záhradný nábytok z dubového masívu je podstatne odolnejší voči vonkajším vplyvom ako aj voči tlaku. Dubový záhradný nábytok pôsobí už na prvý pohľad veľmi vkusne a luxusne. Cenovo sa však pohybuje v tej vyššej kategórií.

Keď sa povie drevený záhradný nábytok takmer každý si predstaví klasický stôl a stoličky. Sortiment záhradného nábytku však ponúka podstatne viac. Základom je záhradný stôl z masívu. Tento stôl si však môžete vybrať v rôznych veľkostiach ako aj tvaroch. Už to nie sú len klasické obdĺžniky, ale aj okrúhle stoly poprípade stoly v tvare šesťuholníka. Pri dlhých obdĺžnikových stoloch sa odporúčajú na sedenie záhradné lavice. Vedia lepšie kopírovať dĺžku stola a súčasne dokážu poskytnúť viac priestoru na sedenie. Všetko je však vecou vkusu a tak vaše sedenie si môžete doplniť o vkusné záhradné stoličky ako aj pohodlné masívne kreslá.

Vyberte si aj vy kvalitný drevený záhradný nábytok. Oslovte samotného výrobcu a získajte ho za rozumnú cenu.

Go to top